facebook

FAQ

FAQ FOTOGRAFIA

1. Ako dlho budem čakať na svoje fotky?

Spracovanie fotografií trvá spravidla 7-14 dní. V návalovej sezóne, napr. pred Vianocami, môže trvať vzhľadom na zvýšený počet zákaziek vyhotovenie fotografií až 20 dní, preto odporúčame objednať si termín v predstihu.

2. Koľko trvá fotenie?

Fotografovanie trvá 1 – 1,5 hodiny a tento čas zahŕňa samotné fotenie, zmeny scény a čas na prezliekanie.

3. Ako si môžem rezervovať termín?

Termín je možné rezervovať prostredníctvom nášho rezervačného formulára, mailom na adrese fotografia@wizzart.sk alebo telefonicky na čísle 0948 404 171 (po-pi 9:00-17:00).

4. V akej forme dostanem výsledné fotografie?

Výsledné fotografie dostanete v digitálnej podobe na DVD nosiči, vo verzií vhodnej pre následné vyvolanie aj vo verzií určenej pre webstránky.

FAQ GRAFIKA

1. Čo je to grafický návrh?

Jedná sa o prenesenie prezentácie firmy, produktu, myšlienky do vizuálnej podoby pre účely klienta. Ide o prvý náčrt, ktorý sa prezentuje klientovi a na základe diskusie sa ďalej rozvíja a modeluje do finálnej podoby.

2. Čo je to korektúra a finalizácia?

Korekúry sú ďalším krokom a ide o pripomienky k návrhu zo strany klienta. Po následnom zapracovaní pripomienok sa grafický návrh prispôsobí konkrétnym technickým potrebám a parametrom klienta. Posledná fáza je finalizácia, čiže dopracovanie návrhu podľa korektúr a vypracovanie finálnych podkladov. Ide o proces, ktorého výsledkom je konečná podoba grafického diela pripraveného na reálizaciu.

3. V akej forme obdržím výsledný objednaný produkt?

Všeobecne platí, že sa nášmu zákazníkovi odovzdávajú finálne tlačové podklady v digitálnej forme (rastrové a vektorové obrázky), ktoré sú priamo pripravené pre tlač.

4. Je možné si objednať služby už vyrobené v materiálej podobe?

Áno. Je potrebné nás informovať o tejto požiadavke a my vám zabezpečíme u tlačiarenskej firmy všetko potrebné. Vyrobené materiály sa dajú následne vyzdvihnúť u nás v ateliéri, alebo ich vieme poslať kuriérskou službou.

FAQ VIDEO

1. Ako dlho budem čakať na svoje video?

Spracovanie videa trvá 7-14 dní. V návalovej sezóne, napr. v lete môže trvať vzhľadom na zvýšený počet zákaziek vyhotovenie videa až 20 dní, preto odporúčame objednať si termín v predstihu.

2. Koľko trvá natáčanie?

Dĺžka natáčania je veľmi individuálna, záleží od náročnosti prípravy (reklamy, promo, web video), od dĺžky natáčanej akcie a od špecifických potrieb zákazníka (svadby, akcie).

3. V akej kvalite bude zhotovené video?

Video dostanete v dnes bežnom rozlíšení full HD, rovnako tak aj v najvyššej 4K kvalite.

4. V akej forme dostanem výsledné video?

Výsledné video dostanete na DVD (prípadne Blur-ray) nosiči vo verzií v nekomprimovanom formáte pre zachovanie najvyššej kvality.

FAQ PRENÁJOM ATELIÉRU

1. Aké vybavenie je k dispozácií?

Zákazník má okrem samotných priestorov (ateliér, wc, kuchynka) k dispozícií aj štúdiovú techniku: fotopozadia s nastaviteľnou konštrukciou, 2x zábleskové svetlo, 2x trvalé svetlo, 2x trvalé svetlo na produkty, 2x odrazová doska, softboxy, fotodáždnik, beautydish s voštinou, statív a fotostan. Je možné si prenajať aj fotoaparát Canon EOS 550D so základným objektívom.

2. Na ako dlho sa dá ateliér prenajať?

Minimálna dĺžka prenájmu priestorov sú 2 hodiny. Maximálna dĺžka je obmedzená do miery ďalších rezervácií viazaných na ateliér.

3. Môžem si doniesť vlastnú fototechniku?

Áno. Akúkoľvek techniku, ktorá nespôsobí poškodenie ateliéru, či jeho zariadenia, je možné doniesť a používať v rámci prenajatých priestorov.

PRIPRAVENÝ NA SPOLUPRÁCU?

Neváhajte a pustite sa do toho s nami!